16 czerwca 2024
Aktualności

Szelka – pies szuka człowieka

To jest Szelka 😊 Ma niespełna 2 lata i jest w typie rasy terier. W typie rasy, ale szlachetność pochodzenia wręcz bije z jej twarzy 😉 (mordki? 🐶). Trafiła do schroniska w styczniu 2023 roku, a niedługo później odnowiła się jej wcześniejsza kontuzja łapy, której nie było widać. Tak niefortunnie, że trzeba było zespolić kości prętem. I Szelka ten pręt ma i tak zostanie. Nie kuleje i nie widać, że miała operację.

Obecnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie dała się poznać jako wpatrzona w człowieka przytulaska. Jest przyjazna wobec psów, które jej nie atakują, chce się bawić. Nie atakuje kotów.

Lubi spacery, ale ze względu na łapę nie może jeszcze robić zbyt długich wycieczek. Nie szarpie smyczy, chodzi grzecznie. Ze względu na operację i rekonwalescencję długo była unieruchomiona w klatce, więc nie bardzo lubi być zamykana sama w pokoju. Ale wystarczy powiedzieć jej, że ma iść na miejsce, a posłusznie idzie i jest cicho. Niczego nie gryzie i nie niszczy. Nie brudzi w domu.

Dla człowieka jest kochającym i wpatrzonym weń stworzeniem. Nie wiemy jak z dziećmi, ale z radości skacze, gdy się wita, więc małego człowieczka mogłaby przewrócić. Ale już z 7-latkiem pewnie nie byłoby problemu. To młodziutka sunia, jeszcze wiele można ją nauczyć.

Szelka jest już po sterylizacji.

Szczęściarz, który na nią trafi otrzyma morze bezwarunkowej miłości ❤

Szelka zostanie wydana tylko do domu. Jak widać poniżej idealnie komponuje się z sofą 😉

Szelka jest podopieczną Przytuliska w Krośnie Odrzańskim

Więcej informacji pod numerem: 781 133 445 oraz na stronie na Facebooku Przytuliska dla Zwierząt w Krośnie Odrzańskim: https://www.facebook.com/przytuliskokrosnoodrz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *